Wypełnienia


Standardowo proponujemy naszym klientom wypełnienia z serii stworzonej specjalnie dla hoteli. Mamy również w ofercie wypełnienia z serii medical a także na zamówienie inne łącznie z wypełnieniami naturalnymi.


Wypełnienie hotelowe:

 

Standardowe rozmiary:


Temperatura prania: 60°C


Poszycie: 100% poliester mikrofibra

Kolor: biały

Wypełnienie poduszek: 100% kulki poliestrowe 

Właściwości wypełnienia: kulki poliestrowe , dzięki swojej sprężystości i miękkości, znakomicie dopasowują się do kształtów oraz ruchów głowy, przez co stanowią wygodne oparcie dla odcinka szyjnego.

Wypełnienie kołder: 100% poliester silikonowany Hollow

Właściwości wypełnienia: włókna poliestrowe silikonowane Hollow są bardzo lekkie i nadają kołdrze dużą puszystość. Zapewniają doskonałe utrzymanie ciepła, równomiernie na całej jej powierzchni. Kołdra długo zachowuje swój kształt, ponieważ włókna Hollow są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na zagniecenia. Wyroby można prać w pralce i suszyć mechanicznie.

Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100


Wypełnienia Medical:

 

Temperatura prania: 95°C

Kolor: biały

Poszycie: 48% bawełna, 52% poliester

Wypełnienie poduszek: 100% poliestrowe Amball® 

Właściwości wypełnienia poduszek: kulki poliestrowe Amball®, dzięki swojej sprężystości i miękkości, znakomicie dopasowują się do kształtów oraz ruchów głowy, przez co stanowią wygodne oparcie dla odcinka szyjnego.


Wypełnienie kołder: 100% poliester silikonowany Hollow

Właściwości wypełnienia kołder: włókna poliestrowe silikonowane Hollow są bardzo lekkie i nadają kołdrze dużą puszystość. Zapewniają doskonałe utrzymanie ciepła, równomiernie na całej jej powierzchni. Kołdra długo zachowuje swój kształt, ponieważ włókna Hollow są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na zagniecenia. Wyroby można prać w pralce i suszyć mechanicznie.

WYRÓB MEDYCZNY,antyalergiczny, zmniejsza ryzyko rozwoju roztoczy i ich alergenów, co potwierdziły badania laboratoryjne.

Wyrób posiada certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100